Hakkımızda

— hikayemiz

Metsan Vinç Kayseri.

METSAN VİNÇ’in serüveni; Mustafa KILNAMAZ’ın makina imalatı ve levha demir ticareti yaptığı 70’li yıllarda kendi işleri için aldığı vinç ile başlamış ,2000 li yıllardan bu yana da profesyonel olarak devam etmektedir.

Kayseri’de vinç kiralama faaliyetlerine başlamış ve kuruluşundan bugüne, miktarı binlerle ifade edilebilecek kişi ve kuruluşun kiralık vinç ve proje çözüm ortaklığı ile ilgili ihtiyaçlarını karşılayarak kendi sektöründe takdir gören bir firma haline gelmiştir.

METSAN vinç işletmesi , Kayseri, merkezli makine parkından, hiyap, hiab, sepetli platform, manlift, forklift, kamyonlu vinç(katlanır bomlu), teleskobik vinç , ürün gruplarında kiralama hizmeti gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin tüm bölgelerine 20-65 ton kapasiteli kiralık vinç, 2-8 ton kapasiteli forklit, 20-36 metre platform(sepet), 6-12 metre makaslı platform(manlift) hizmeti vermektedir.

Kiralık vinçler ile ilgili ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına, kendini yenilemekte, kiralık vinç ve kiralık hiyap parkını geliştirmekte ve personelini günün koşullarına göre eğitmektedir. METSAN VİNÇ ’in faaliyet gösterdiği sektörler; kiralık vinç, kiralık hiyap, makine montajı ve taşıması, inşaat hizmetleri, elektrik, enerji, altyapı – üstyapı hizmetleri, sanayi bölgesi hizmetleri, reklam, organizasyon hizmetleri, vinçle konteyner taşıma ve indirme, elektrik direği dikme vinç ve makine taşıma, montaj ve demontaj işleri şeklinde sıralanabilir.

Tüm kiralık makinelerimiz sigortalı ve yetki belgesine sahip olup, operatörlerimiz; alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Metsan Vinç ’in kiralık araçlarının tümü periyodik olarak muayene edilir. Operatörlerimiz G sınıfı ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir.

Ayrıntılı bilgi ve makinelerimizin özellikleri için lütfen iletişime geçiniz.

— Bizimle irtibata geçin

Don’t hesitate to say hello 👋

Add your contact information. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit laoreet tellus.

Praesent pharetra sollicitudin sem eget vestibulum. Phasellus mollis id nibh vitae dignissim. Maecenas vitae eros tincidunt, laoreet tellus in, interdum eros. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.

Send an email:
metsanvinc@hotmail.com

Call me:
0532 435 08 70

Find me on:

Scroll to Top